Trzeba natychmiast przerwać obecny sposób rządzenia!!!

ZDESPEROWANYCH, ZUPEŁNIE BEZRADNYCH LUDZI W POLSCE SĄ CO NAJMNIEJ SETKI TYSIĘCY

Brak szacunku do człowieka i prawa funkcjonariuszy publicznych, brak gospodarskiego myślenia i działania ludzi władzy i samorządowców, totalny brak zwykłej ludzkiej wrażliwości, który szczególnie dotkliwy jest wśród polityków, doprowadził wielu Polaków, wiele polskich rodzin do katastrofy finansowej i społecznej.

Nie można dalej biernie czekać i patrzeć na niszczący sposób rządzenia, który marnuje ludziom zdrowie, zabiera życie oraz trwoni majątek Polaków i polskich rodzin, który często był gromadzony przez kilka pokoleń.

”Mieszkanka Opola została zatrzymana w nocy przez policję, bo nie zapłaciła 2,3 tys. zł grzywny. Wszystko działo się w obecności dzieci, które zostały odwiezione do pogotowia opiekuńczego – dowiedziała się „Nowa Trybuna Opolska”. Policja tłumaczy, że działała na polecenie sądu i wykonywała jego nakaz” – źródło Interia.pl.

To nie jest jedyne z dzisiaj bulwersujące doniesienie jeżeli chodzi o działania pracujących w sferze publicznej ludzi. Oni potrafią tylko nakładać na nas kolejne daniny i żyć dobrze na nasz koszt. Nikt nie dba o warunki do życia i rozwoju dla zwykłych ludzi. Bez znaczenia dla ludzi władzy są warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, tworzenia i utrzymywania miejsc pracy. Przedstawicieli władz i pseudo samorządów nie interesuje skąd ludzie mają mieć pieniądze na życie, płacenie zobowiązań.

” Zmarł Wojciech „Harry” Dąbrowski, który w ramach protestu przez półtora miesiąca mieszkał i głodował przed Urzędem Miejskim w Gdańsku. Dąbrowski został wyeksmitowany z mieszkania, w którym mieszkał razem z chorą żoną.

Akcję protestacyjną Wojciech „Harry” Dąbrowski rozpoczął na początku sierpnia 2012 nieopodal Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Rozłożył namiot, przestał spożywać posiłki. Przyjmował jedynie płyny. Dąbrowski, który utrzymywał, że jest profesorem historii sztuki protestował, ponieważ 2 sierpnia wyeksmitowano jego schorowaną żonę z mieszkania komunalnego” – Źródło Onet.pl.

Słuchajcie, tu i teraz powinien zostać przerwany niszczący sposób rządzenia. Dość tych towarzystw wzajemnej adoracji, dość zamiatania spraw pod dywan. Winni gardzenia człowiekiem i prawem, winni nadużywania pełnionych funkcji, niedopełniania obowiązków i przekraczania uprawnień powinni odpowiedzieć za swoje czyny, w tym za niszczenie ludzi, całych rodzin, firm i kraju. Ci ludzie nie powinni ani chwili dłużej pracować w strukturach państwa i samorządów.

Co to jest demokracja?

Zwykli Polacy nie mogą dalej być obojętni. Nie można przechodzić do porządku dziennego, gdy krzywdzeni są ludzie, gdy cierpią całe rodziny, w tym polskie dzieci.
Uważam, że w Polsce niezbędna jest wymiana władz. I to wszystkich rodzaj}ów władz od sądowniczej zaczynając, która przez ostatnie lata legalizowała na masową skalę bezprawne działanie władzy wykonawczej i ustawodawczej.

Barbara Berecka

This entry was posted in Bez kategorii, Demokracja i wolność, Demokracja po polsku, Dyskusje społeczno - polityczne, Komentujemy na bieżąco, Państwo prawa, Polityka społeczna and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Trzeba natychmiast przerwać obecny sposób rządzenia!!!

Comments are closed.