Z ZUS można wygrać!!!

POLSKI MIT ZŁAMAŁ EUROPEJSKI TRYBUNAŁ PRAW CZŁOWIEKA

Pisałam sporo zarówno tu w Iskrze1.pl jak i w innych miejscach na temat dość powszechnego bezprawia w ZUS, KRUS oraz wydziałach pracy i ubezpieczeń społecznych polskich sądów.

Walki z powszechnym bezprawiem firmowanym przez urzędników i sędziów nie ułatwiały ludziom krążące mity, że z ZUS i KRUS nie da się wygrać.

Osobiście doświadczyłam, że wiedza, upór, nieprawdopodobna determinacją mogą zostać nagrodzone poprzez wygraną w sądzie. Inną sprawą jest, jak urzędnicy wykonują wyroki.

Determinacja ludzi, którzy przegrali sprawy przeciwko ZUS przed polskimi sądami doprowadziła do tego, że doświadczyliśmy czegoś takiego, że polscy urzędnicy i sędziowie zostali skarceni poprzez całą serię przegranych przez Polskę spraw przed międzynarodowym Trybunałem.

Jak widzicie z ZUS można wygrywać, tylko trzeba walczyć o swoje prawa, nie można poddawać się, dawać wiary krążącym mitom, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, są bardzo wygodne dla urzędników i przedstawicieli władz.

Trybunał po stronie obywateli

Wiem, że walka często jest bardzo trudna, ludzi wręcz nie stać na nią. Dlatego obok walczących nie można przechodzić obojętnie, nie można ludzi poszkodowanych przez instytucje publiczne zostawiać samych. Musimy się organizować i wzajemnie wspierać, szukać rozwiązań problemów, a nie powtarzać, że tu już tak musi być, nie da się nic zmienić.

Państwo przeciwko człowiekowi, przeciwko rodzinie

Słuchajcie, nie tylko się da zmieniać, ale istnieje konieczność dokonywania zmian, przeciwstawiania się dość powszechnemu bezprawiu w strukturach państwa i instytucjach publicznych, w tym w ZUS, KRUS i sądach.

Barbara Berecka

This entry was posted in Bez kategorii, Demokracja i wolność, Najważniejsze wiadomości, Ubezpieczenia społeczne and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.