Czy samorzadowcy nie zapomną o konstytucji?

SAMORZĄDNOŚĆ JEST WAŻNIEJSZA OD STRUKTUR SAMORZĄDOWYCH

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy fantastycznie zrozumieli nasze intencje, że podnoszenie świadomości społecznej, jednoczenie się musi się odbywać w różnych miejscach w sieci, oczywiście zależy nam, aby ” Iskra1”, była również bardzo ważnym miejscem do wymiany poglądów.

W miarę możliwości polecajcie ”Iskrę1” ale i inne strony, gdzie dzieje się coś ciekawego. My pracujemy nad stroną techniczną ” Iskry1”. Przygotujemy miejsce dla stron, blogów sympatyków. Wszyscy, którzy są zainteresowani aby odnośnik ich blogów, czy stron znalazł się na ” Iskrze1” przesyłajcie mam adresy na iskra@iskra1.pl. W tym tygodniu mamy wyjątkowo dużo pracy, proszę o kilka dni cierpliwości, postaramy się w najbliższym czasie dograć temat od strony technicznej.

Bardzo dziękuję za komentarze i oczywiście proszę o jeszcze.

W najbliższym czasie uważam będziemy zdawać poważny egzamin z kierunku jaki obraliśmy, jako naród i kraj. Czy politycy będą w stanie zdyscyplinować się, poskromić swoje nieodpowiedzialne działania dalszego lekceważenia zwykłych ludzi, zadłużania samorządów i ustalą diety, wynagrodzenia samorządowcom adekwatne do nakładu pracy, płac na rynku i możliwości kas samorządowych? Czy swoimi działaniami będą zmierzać w kierunku demokratyzacji kraju?

Czy mając w głębokim poważaniu zwykłych obywateli, zdrowy rozsądek, wartość wykonywanej pracy i demokrację ustalą znowu wynagrodzenie i diety po kilka razy wyższe niż faktyczna jest wartość świadczonej pracy, jak dokonamy wyceny na podstawie płac w Polsce?

Czy samorządowcy nie zapomną, jak ich poprzednicy o konstytucji? Bo przecież poprzez zbyt wysokie wynagrodzenia ludzie reprezentujący nas w samorządach, postawili się na pozycji równiejszych, czym naruszali konstytucję, nadużywali władzy do osiągania korzyści osobistych.

BB

This entry was posted in Demokracja i wolność, Demokracja po polsku, Dyskusje społeczno - polityczne, Edukacja obywatelska i edukacja przygotowująca do życia, Konstytucja, Państwo prawa, Samorządność i samorządy, współdziałanie i współpraca, Życie społeczno-polityczne and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

10 Responses to Czy samorzadowcy nie zapomną o konstytucji?

Comments are closed.